WorldCoin |

بسیاری از راه اندازهای بلاک چین بین المللی و ناشناس هستند، حتی صاحبان دامنه ها پنهان هستند، که می تواند آنها را از صلاحیت اس ای سی حذف کرد. این عدم نظارت، دلیل دیگری است که کلاهبرداریها زیاد می شود. در هر قانون و یا کشوری قانونی نیست و کلاهبرداری ۱۰۰٪ به حساب می رود، در بازار بورس هیچ ربطی ندارد و در بازارهای مالی بسیاری از کشورها موجود نیست. در هیچ بازار بورس ثبت نشده است، در بازارهای مالی در بسیاری از کشورها موجود نیست. فیس بوک در یک پست بلاگ اعلام کرد که تبلیغ کریپتو کورنسی به طور کامل ممنوع است. این شرکت گفت که بسیاری از تبلیغات برای سرمایه گذاری کرپتو کورنسی، مانند ارائه سکه های اولیه، "در حال حاضر با حسن نیت انجام نمی شود"

وقتی اسم کریپتو کورنسی در جهان میاید همراه ترس، عدم اطمینان، شک است. متاسفانه در بازار رمزنگاری ارز کلی کلاهبرداری شده؛ زیرا این نسبتا جدید است، با حمایت های زیادی از تبلیغات و فن آوری پیچیده همراه است

راه اندازی مجازی سازی فقط نیاز به یک وبسایت پرطرفدار و یک مقاله رسمی دارد. همچنین برای کمک به ساده سازی روند، خدمات زیادی وجود دارد

شما می توانید به ما کمک کنید, افرادی راکه در این راه اخبار جعلی صادر میکنندرا اینجا پست کنید در ورد کوین ما هیچ نوع کریپتو کورنسی انتشار نمیکنیم ما کریپتو کوین را به وسیله تکنالوژی در بلک چیین با پشتوانه طلا تجارت میکنیم. ما انتظار داریم سکه ما در سال ۲۰۱۸ سه برابر شود.

بلاک چین در سال ۲۰۰۸ توسعه داده شد تا معاملات امن مانند روش غیر قابل اصلاح و ایمن داشته باشد. بسیاری از دولت ها، بانک ها و شرکت های خصوصی تکنولوژی بلکچین را برای بهبود و تضمین معامله در نظر می گیرند. بلکچین در گره ها کار می کند و نیازی به سرور ندارد و نمی تواند هک شود.

You can buy World Coins from our dealers and our retail stores worldwide. Additionally, you can order from our supply office based in the United Arab Emirates. We also accept all major credit cards.

بازده سرمایه گذاری آر او ای بر اساس خرید طلا و پرداخت پول روزانه به کیف پول نقد شما است. این سرمایه گذاری از ۱۰۰ دلار آمریکا به سرمایه گذاری طلا آغاز می شود. آر او ای فقط برای ۲۴ ماه پرداخت می شود.

اگر در تجارت خارجی با ساکنان امارات متحده عربی مشغول به کار نیستیم، وضعیت مالیات رایگان در امارات متحدۀ عربی برای همه معاملات خارجی وجود دارد، بنابراین همه کسانی که از کشور خود ثبت نام می کنند از هر مالیاتی معاف هستند. ما امارات متحده عربی را از لیست حذف کرده ایم تا وضعیت مالیات رایگان در امارات متحده عربی را حفظ کنیم.

فقط آر او آی به مدت۲۴ ماه اعطا می شود، اما برخی از حساب های ویژه باید حداقل یک فروش را برابر نیمی از مبلغ بسته خود را داشته باشد. مثلا اگر۱۰۰۰ دلار بسته باشد باید۵۰۰دلار فروش مستقیم را در۳۰ روز انجام دهد. اگر احیانا فروشی در اون ۳۰ روز انجام نگرفت حساب آر او آی مسدود میگردد و مجددا بعد از انجام فروش حساب اراد خواهد گشت. ما شرکت سرمایه گذاری هستیم که کومیسیون فقط به کسانی که به کار ادامه می دهند طعتق میگیرد ** این شرایط برای حساب های کاملا پرداخت شده اعمال نمی شود.

Yes, Free Tours are given to promote network and any customer take tour and dont make any sale in next two weeks then company deduct full tour amount from his account as terms & conditions applies.

نخیر کومپانی نمیتواند هرگونه حساب کاربری پرداخت شده را لغو کند، با این حال، حسابهای رایگان، تبلیغاتی، تخفیفی و غیرقانونی فقط برای استفاده از گزینه آنلاین خریداری شده و ممکن است مجاز به اخذ پول نقد نباشند. تخفیف ۱۰٪ عادی تحت حساب کاملا پرداخت می شود اما بیش از ۱۰٪ تخفیف ویژه و فقط برای خرید ای کارت آنلاین است.